Şirket Profili

PROMEC Mühendislik Ltd. Şti. ODTÜ Teknokent Ostim Merkezi’nde kurulmuştur. Otomotiv Ana ve Yan Sanayi, Beyaz Eşya Sanayi gibi birçok farklı alanda ihtiyaç duyulan tasarım, mühendislik, tersine mühendislik ve talaşlı imalat konularında proje, danışmanlık ve işbirliği hizmetleri vermektedir.

Farklı alanlarda uzun süreler çalışmış deneyimli uzman kadrosu ile tasarım aşamasından prototip ve seri üretimine, kalite standartlarından işletme yönetimine kadar her aşamada bilgi birikimi ve tecrübesiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler ve ürünler sunmaktadır.

Zamanın maliyetinin bilinci ile yapılan üretimlerde ve mühendislik çalışmalarında ürün ya da hizmetlerin müşterilerin bünyesine, müşteri tarafından ikinci bir test-kontrol gerektirmeden aktarılması şirket politikalarının başında gelmektedir.

Misyon

Mühendislik alanında, tüm müşterilerine; beklentilerin ötesinde ürün, sistem ve hizmetler sunmaktır.

Vizyon

Türkiye’de mühendislik alanında müşteri odaklı yaklaşım ile özgün ürün, sistem ve hizmetler sağlayan en önde gelen şirketler arasında konumlanarak uluslararası alanda da faaliyet gösteren kuruluşlardan biri olmaktır.

Kalite Politikamız

ProMec Mühendislik Ltd. Şti. olarak sağladığımız ürün, sistem ve hizmetlerde;


  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak


  • Kaynakları etkin olarak kullanmak


  • Zamanında teslimat yapmak


  • Müşteriler ile birebir işbirliği içinde çalışarak geri bildirimler almak ve sürekli iyileştirme yaparak dinamik bir kalite yönetim sistemi oluşturmak hedeflenmektedir.