Hassas Mekanik İşleme ve Montaj

Mekanik parçaların fason olarak talaşlı imalatları müşteri gereksinimlerine göre en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Müşteri isterlerine göre hassas mekanik üretimi ve hassas mekanik montaj hizmetleri birlikte ya da ayrı olarak sunulmaktadır. Üretim öncesinde, üretim sürecinde ve üretim sonrasında izlenebilirlik sağlanmakta olup müşteri isterlerine göre gerekli kalite güvence koşulları yerine getirilmektedir.

Özel Amaçlı Makineler-Çevre Koşulları Test Cihazları

Müşteri istekleri doğrultusunda özel makine, ekipman ve test cihazları taleplerine cevap vermekteyiz. Özel tasarım ve imalat yapılırken müşteri istekleri doğrultusunda gerekli yapısal analiz, yorulma analizi ve akış dinamiği analizleri de firma bünyesinde yapılabilmektedir. Yine müşteri istekleri doğrultusunda gerekli tasarım, üretim, montaj, kalite kontrol ve kullanım kılavuzu dokümanları hazırlanıp, gerekli ölçüm ve testler yapılarak müşterilere sunulmaktadır.

Ürün ve Sistem Prototipleri

Projelerin doğrulama sürecinde gerekli olan prototip üretim aşamasından müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Parça, ürün, sistem ve alt sistemlerin prototiplerinin tasarım ve imalat ihtiyacı ProMec Mühendislik tarafından hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

Prototip imalatları sırasında süreçlere ve kalite gereklerine uygun bir yol izlenerek ve müşteri ile sürekli temas içinde bulunarak hatasız ürünler ortaya koymak hedeflenmektedir.

Fikstür Üretimi

Talaşlı imalatta, montaj hatlarında, kalite kontrol için gerekli yerlerde, çalışma ergonomisini artırmada, hataları azaltmak için gerekli görülen proseslerde ve bunun gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan fikstürlerin tasarımı ve üretimi müşteri ihtiyaçlarına göre yerine getirilmektedir.

Proses ve müşteri ihtiyaçları detaylı analiz edilerek alternatif kavramsal tasarımlar üzerinde çalışılır ve müşteri ile birlikte müşteri istekleri, zaman ve maliyet doğrultusunda optimum tasarımın üretimi gerçekleştirilir.

CAD/CAM

ProMec Mühendislik olarak 2D – 3D CAD ve CAM modelleme hizmetleri sunulmaktadır.