mekanik_tasarim

MEKANİK TASARIM

        Alanında uzman tasarım mühendisi kadrosu ile gerçekleştirilen başta mekanik,elektromekanik tasarımlar ve kendi ürün ailemiz ile savunma sanayi başta olmak üzere sektör için kalıcı çözümler üretmek başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Proje ve ürünlerin, CAD yazılımların desteği ile,endüstriyel ve askeri standartlara ve kalite standartlarına uygun şekilde mekanik tasarımları gerçekleştirilmektedir.Mekanik tasarım kabiliyetlerimizi,yeni donanım ve geliştirme ortam yatırımları ile sürekli olarak geliştiriyor ve güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek en optimum sonuç için çalışıyoruz.

Yerlileştirme bilinci ile dışa bağımlı olduğumuz her ürün ve proje için en uygun ve yenilikçi çözümü bulma isteği ve gayreti içerisindeyiz.

Tasarımı gerçekleştirilen ve analizler ile doğrulanan projelerin teknik dokümanları standartlara uygun şekilde yapılarak, gerekli kontroller sonucunda üretime hazır hale getirilerek gerek prototip gerekse seri t üretimleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız kabiyetleri arasında yer almayan üretim prosesleri için (kaynak, sac kesim-büküm vs.) ana yüklenici onaylı firmalar ile çalışarak takibini gerçekleştirmekteyiz.

Mühendislik yazılımları olarak CREO ve NX SIEMENS kullanılmakta olup talep doğrultusunda yapısal, akış ve termal analizleri gerçekleştirilmektedir.